O společnosti Tommi CZ s.r.o.

Zboží přímo od výrobce

piktogram Cesta našich produktů je přímá. Zboží značky Tommi pochází z naší vlastní výroby, proto pružně reagujeme na požadavky trhu, trendy ve výživě nebo např. módě pro zvířata. Tommi produkty putují rovnou z výrobní linky do našeho skladu a poté do prodejních stojanů našich odběratelů na evropském trhu.

foto

Skvělé ceny

piktogram Ověřenou kamionovou a kontejnerovou dopravou zajišťujeme dodávky zboží z našeho výrobního závodu přímo k nám bez zprostředkujících firem. Tímto způsobem můžeme našim zákazníkům nabízet zboží v nejlepších cenách.

foto

Široký sortiment

piktogram V našem skladu najdete více než 7000 položek potřeb pro chovatele psů, koček, exotů, terarijní a akvarijní potřeby a krmiva. Jsme rostoucí dynamická firma s velikým nárůstem novinek v sortimentu, každé čtvrtletí uvádíme na trh minimálně 120 nových produktů. Abychom toto tempo udrželi, stále rozšiřujeme kapacity našich skladovacích prostor, jejichž rozloha je v současnosti 9580 m2.

foto foto

Doprava

piktogram Dopravu zboží zajišťujeme po celé ČR a v pravidelných intervalech. Rychlost dodávek je naší hlavní prioritou a výzvou pro našeho hlavního logistika.

foto

Výhody pro zákazníky

Každý zákazník má nárok na slevu při nákupu našeho zboží. Odběr ve skladu Písek zvýhodňujeme slevou 2 %.

piktogram Zákazníkům, kteří s námi dlouhodobě spolupracují, náleží sleva trvalá. Její výše je individuální. Informujte se prosím v kanceláři firmy. Věnujeme pozornost individuálním objednávkám, pokud požadujete větší množství zboží jedné komodity, obraťte se na naše prodejní oddělení, které vám udělá speciální nabídku.

Slevy pro distributory a velkoobchody – informace u obchodního ředitele Tommi CZ s.r.o.

foto

Servis a reklamace

piktogram Servis a vyřizování reklamací našeho zboží provádíme na celém území ČR. V případě reklamace se snažíme vždy najít uspokojivé řešení v co nejkratším čase, vždy však maximálně v zákonné lhůtě 30 dní. Na akvarijní techniku Resun Unistar zajišťujeme záruční i pozáruční servis v rozsahu dle přání zákazníka.

foto

Individuální péče o zákazníka

piktogram Obraťte se na nás s jakýmkoli chovatelským problémem či žádostí. Vaše dotazy řešíme okamžitě. Když zavoláte na naši firmu, neobtěžujeme Vás neosobními automaty, Tommi prodejní tým je tu ihned pro Vás. Náš brand manažer pro otázky výživy zvířat a péče o srst zodpoví Vaše dotazy na tel. 777 773 276, odborné dotazy budou předány k zodpovězení našemu veterinárnímu lékaři se specializací na malá zvířata.

foto

Média

piktogram Účastí na veletrzích Propet v Brně a Interzoo v Norimberku, inzercí v chovatelských časopisech a na internetu, informujeme konečné spotřebitele o tom, co nového naše společnost uvádí na trh a kde je možné naše produkty zakoupit.

foto

Zastoupení značek

piktogram Zajišťujeme také přímé zastoupení zahraničních značek na našem trhu – superpremiové krmivo Mastery, francouzskou kosmetiku Laboratoires Héry spolu s produkty Tommi najdete na všech významných národních a mezinárodních výstavách psů a koček.

foto

Podpora potřebným

piktogram Nezapomínáme na ty, kdo nás nejvíce potřebují. Jsme pravidelnými sponzory útulků pro zvířata, v roce 2004 jsme byli hlavním sponzorem benefičního koncertu Nadace na ochranu zvířat. Při této příležitosti byl nadaci předán náš šek na 100 000,– Kč.

foto

Katalog


Katalog a manuál výrobků Resun. Výrobky jsou rozčleněny do kategorií a podrobně popsána jejich funkce a použití.
Objednávky:
unistar@unistar.cz

Leták Hailea


Internetový obchod Tommiland


Kompletní sortiment potřeb pro chovatele.